Навички раннього втручання: для лікарів та психологів

? НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР!
?«ФОРМУВАННЯ НАВИЧОК ДІАГНОСТИКИ (STAT) та НАУКОВО-ОБГРУНТОВАНИХ ВТРУЧАНЬ (RIT) ДЛЯ ДІТЕЙ РАННЬОГО ВІКУ З РОЗЛАДАМИ СПЕКТРУ АУТИЗМУ»?

Запрошення на семінар (завантажити)

? Даний семінар буде чудовою нагодою для освоєння медико-психолого-педагогічних методів роботи із аутистизмом. Під час семінару всі учасники отримають керівництво, детальні інструкції до методик та презентації. Зокрема будуть вивчатися:

❗1⃣ Розвиток навичок з використання скриніногового інструменту STAT для виявлення розладів спектру аутизму .

STAT– це інтерактивний інструмент оцінювання, що має доказову базу для діагностики розладів спектру аутизму (РСА) у дітей раннього віку. Він складається з 12 пунктів, які оцінюють гру, імітацію, навички соціальної взаємодії та спілкування. Інструмент може використовуватися фахівцями різних галузей сфер охорони здоров’я та освіти та потребує лише 20 хвилин для заповнення.

Під час семінару ви зможете:
1. Отримати знання про ранню соціальну поведінку та спілкування, які можуть свідчити про ризик аутизму
2. Навчитися проводити оцінювання, підраховувати та інтерпретувати результати STAT
3. Практикувати здійснення підрахунків STAT за допомогою відеоматеріалів
4. Отримати практичний досвід використання STAT та підрахунку результатів.

❗2⃣ Вступ до терапії реципрокною імітацією (RIT)

Терапія реципрокною (взаємною) імітацією (RIT)- це науково-обгрунтований метод втручання для дітей раннього віку з розладами спектру аутизму (РСА). RIT зосереджується на покращенні соціальної взаємодії та навичок імітації та може бути використаний під час повсякденної та ігрової діяльності. RIT можна використовувати як метод безпосереднього втручання з дітьми, так і для навчання батьків з метою використання методу вдома.

Під час семінару ви зможете:
1. Освоїти основні методи RIT
2. Переглянути відео RIT та навчитися використання методу
3. Навчитися підходам допомоги батькам у використанні методу RIT

Викладачі навчального семінару ?:

?? Д-р Роберт Нікель – поведінковий педіатр і професор педіатрії в Університеті здоров’я і науки Орегона (OHSU ) у Портленд, штат Орегон, США. В багаторічній професійній діяльності сферами наукових інтересів д-р Нікеля було раннє виявлення дітей молодшого віку з обмеженими можливостями, в тому числі аутизмом, а також навчання та підтримка професійної спільноти у піклуванні про таких дітей та їх сім’ї.

?? Д-р Еллі Вейнер має ступінь доктора психологічних наук (PhD), є ліцензованим клінічним психологом і доцентом кафедри психіатрії в Медичному центрі університету Раш (Rush University Medical Center). Вона є керівником досліджень у центрі обстежень, досліджень та лікування аутизму ( AARTS ), а також працює у відділенні поведінкового здоров’я населення. Сферами наукових інтересів д-ра Вейнер є розробка та оцінка поведінкових втручань для дітей з розладами спектру аутизму (РСА). Центральною темою її наукових робіт є визначення шляхів для втілення ефективних втручань у «реальному світі» та сприяння доступу до високоякісних послуг для всіх дітей з РСА. Д-р Вейнер є сертифікованим тренером та консультантом терапії РІТ (терапія реципрокної імітації). Останні 8 років вона впроваджує терапію РІТ у різних форматах як на національному, так і міжнародному рівнях.

Семінар викладатиметься англійською мовою із послідовним перекладом українською.

  • ?Вартість участі у семінарі : 
    –  2500 грн при реєстрації до 2 вересня включно,
    –  3000 грн при реєстрації і оплаті по 23 вересня включно, 
    –  4000 грн – до 4 жовтня.

Для студентів денної форми навчання ДВНЗ “Прикарпатський університет імені Василя Стефаника” вартість становить 50 % від вказаної (кількість пільгових місць обмежена : всього 5 осіб, які першими проплатять участь)

Оплата здійснюється у повному розмірі після підтвердження отримання заявки та можливості участі у семінарі. При зміні рішення щодо участі у семінарі у термін до 20 вересня 2018 року передоплата повертається у розмірі 90% від початкової суми. При зміні рішення у термін після 20 вересня передоплата повертається у розмірі 75% від початкової суми.

?Учасники семінару отримають сертифікат участі в семінарі від Науково-дослідного центру когнітивної психології та психотерапії наукового парку “Прикарпатський університет” (загальна кількість годин – 30)

Кількість місць обмежена до 25 осіб.

‼ Для учасників, які раніше не відвідували спеціалізованих навчальних семінарів по даній тематиці Науково-дослідний центр когнітивної психології та психотерапії наукового парку “Прикарпатський університет” проведе ВСТУПНИЙ СЕМІНАР ? 22-23 вересня (вартість 600 грн, 20 навчальних годин)

Місце проведення уточнюється.

? Для подання заявки на участь в семінарі необхідно надіслати лист на адресу go.sofia2017@gmail.com вказавши в ньому ваше ім’я та прізвище, контактні дані (місто, телефон, електронна адреса), місце роботи та посаду.

Або надіслати повідомлення Viber на номер ☎ 066-63-75-758 – Надія Когутяк.

Якщо ви надіслали листа і протягом декількох днів не отримали відповіді електронною поштою або через повідомлення, просимо зв’язатися з нами за телефоном ☎ 0666375758 – Надія Когутяк

Запрошення на семінар (завантажити)